Spotkanie z pracownikami Regionalnego Centrum Edukacji Ekologicznej

Dnia 17 kwietnia 2019 r. w przedszkolu odbyło się spotkanie dzieci z dwóch grup: 6-latków „C” i 6-latków „A” z pracownikami Regionalnego Centrum Edukacji Ekologicznej w Rzędowie. Zajęcia odbyły się w dwóch częściach. W pierwszej części dzieci zapoznały się z segregowaniem odpadów. Poszerzyły swoją wiedzę na temat wykorzystania odpadów z papieru,plastiku i szkła. Podczas drugiej części zajęć przedszkolaki układały obrazki z puzzli, odpowiadały na wylosowane pytania podczas gry w koło wiedzy a także uczestniczyły w ciekawych zabawach ekologicznych. Na zakończenie dzieci dostały piękne plany lekcji i wszyscy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

15-06-2019, admin