Spotkanie ze strażakiem

Z ogniem nie ma żartów

Świetliczaki z ,,Jedynki’’ 11 marca gościli w murach swojej szkoły pana kapitana pożarnictwa Marcina Bajura, który podczas spotkania z dziećmi poruszył najważniejsze kwestie związane z bezpieczeństwem przeciwpożarowym.

Spotkanie było bardzo udane i wzbudziło w uczniach zaciekawienie zawodem strażaka. Dzieci zadawały wiele pytań na temat pracy strażaka i poziom ich wiedzy zaskoczył nawet naszego gościa.

Zwieńczeniem piątkowego spotkania były zdięcia wspólne fotografie z naszym gościem.

23-03-2016, admin