Świetlica proponuje...

Drodzy Rodzice,

Minął już kolejny tydzień kwarantanny. Niektórzy z Was mimo wszystko muszą chodzić do pracy i ciągle zamartwiają się , czy podczas kontaktów z innymi ludźmi nie doszło w jakiś sposób do zakażenia. Inni pracują zdalnie z domu i już nie wyrabiają z natłokiem obowiązków i nauką zdalną dzieci. Nikt nie wie, jak długo będzie trwała ta przykra dla wszystkich sytuacja . Bardzo tęsknimy za Waszymi dziećmi i chcielibyśmy Wam w jakiś sposób ulżyć w opiece nad nimi. Dlatego postanowiliśmy, że będziemy udostępniać propozycje spędzania czasu wolnego w domu. Dziś pomysły, do realizacji których nie potrzeba kupować żadnych materiałów. Żeby maksymalnie wykorzystać to, co na pewno jest w każdym domu. Propozycje dla przedszkolaków i dzieci w młodszym wieku szkolnym. Starszy brat lub siostra chętnie pomogą w zrobieniu zabawki. Oprócz tego dwie piosenki i dwie prezentacje o Wielkanocy.

06-04-2020, admin