ŚWIĘTO JEŻA

21 listopada dzieci z grup 3-4 latkow , 5 latków B oraz 6 latków B uczcili w nietypowy sposób dzień jeż, który wypada 10 listopada. Ich Panie wpadły na pomysł zorganizowania interesującej lekcji w niecodzienny sposób. Wszystkie grupy zebrały się razem i poznały tajniki wiedzy na temat jeża . W zajęciach uczestniczyli również aktynie Pan dyrektor Dariusz Firmanty oraz Pani wicedyrektor Bożena Adamkiewicz, którzy przeczytali dzieciom bajeczki o jeżach. Taki sposób zajęć bardzo podobał się naszym podopiecznym. Z ogromem wiedzy i z uśmiechem na twarzy przedszkolaki powróciły do swoich sal.

19-12-2018, admin