Trasy dowozów
Rozkład jazdy- ZPO Smerdyna, PSP nr 2, ZPO nr 1
Trasa V – 80 km – ok. 61 dzieci
Bukowa (+2) – ZPO Smerdyna (-2), Wiązownica Kolonia (+8) - ZPO Smerdyna (-8), Wiązownica Mała (+2) - ZPO Smerdyna (-2), ZPO Smerdyna (-2-8-2), Wola Wiśniowska (+2) – PSP nr 2 (-2), Wiśniowa (+5) - PSP nr 2 (-5), Wiśniowa Poduchowna (+3) - PSP nr 2 (-3), Sztombergi (+1+1) – PSP nr 2 (-1) – ZPO 1 (-1), Podmaleniec(+22) – PSP nr 2 (-22), Maleniec (+4) – PSP nr 2 (-4), Staszów, ul. Witosa (+8) - PSP nr 2 (-8), Staszów, ul. Opatowska (+3) - PSP nr 2 (-3),PSP nr 2 (-2-5-3-1-22-4-8-3), ZPO 1 (-1) .
Dowóz i odwóz
Godz. wyjazdu |
Km |
Liczba dzieci wsiad/wysiad. |
Przystanki |
6.50
|
|
+2 +8
+2 -2-8-2 +2 +5 +3 +1+1 +22 +4 +8 +3 -2-5-3-1-22-4-8-3 -1 |
Bukowa Wiązownica Kolonia (Grobla) Wiązownica Mała ZPO Smerdyna Wola Wiśniowska Wiśniowa Wiśniowa Poduchowna Sztombergi Podmaleniec Maleniec Staszów, ul. Witosa Staszów, ul. Opatowska PSP nr 2 ZPO nr 1
|
|
2x40 km |
61 |
|
Trasa V liczy łącznie 80 km dziennie.
Rozkład jazdy- ZPO Mostki, PSP nr 2, ZPO nr 1
Trasa VI – 48 km – ok. 43 dzieci
Poddębowiec (+7+3) - ZPO Mostki (-7) – PSP nr 2 (-3), Dobra (+5) - ZPO Mostki (-5), Podmaleniec (+12+2) - ZPO Mostki (-12) - ZPO nr 1 (-2), ZPO Mostki (-7-5-12), Dobra (+11+3) - PSP nr 2 (-11) – ZPO nr 1 (-3), PSP nr 2 (-3-11), ZPO nr 1 (-2-3).
Dowóz i odwóz
Godz. wyjazdu |
Km |
Liczba dzieci wsiad/wysiad. |
Przystanki |
7.15
|
|
+7+3 +5 +12+2 -7-5-12 +11+3 -3-11 -2-3
|
Poddębowiec Dobra Podmaleniec ZPO Mostki Dobra PSP nr 2 ZPO nr 1
|
|
2x24 km |
43 |
|
Trasa VI liczy łącznie 48 km dziennie.
Rozkład jazdy – ZPO Mostki, PSP nr 2, ZPO nr 1
Trasa VII – 40 km – ok. 39 dzieci
Łaziska (+2) - ZPO Mostki (-2), Rosołówka (+4) - ZPO Mostki (-4), Kolonia Bogoria (+14) - ZPO Mostki (-14), Mostki (+9+2+1) - ZPO Mostki (-9) - PSP nr 2 (-2) – ZPO nr 1 (-1), ZPO Mostki (-2-4-14-9), Kopanina (+7) - PSP nr 2 (-7), PSP nr 2 (-2-7), ZPO nr 1 (-1).
Dowóz i odwóz
Godz. wyjazdu |
Km |
Liczba dzieci wsiad/wysiad. |
Przystanki |
6.50
|
|
+2 +4 +14 +9+2+1 -2-4-14-9 +7 -2-7 -1 |
Łaziska Rosołówka Kolonia Bogoria Mostki ZPO Mostki Kopanina PSP nr 2 ZPO nr 1 |
|
2x20 km |
39 |
|
Trasa VII liczy łącznie 40 km dziennie.
Rozkład jazdy- ZPO Koniemłoty, ZPO nr 1, PSP nr 2
Trasa VIII – 50 km – ok. 67 dzieci
Grzybów (+12) - ZPO Koniemłoty (-12), Niziny (+4) - ZPO Koniemłoty (-4), Lenartowice (+1) - ZPO Koniemłoty (-1), Krzczonowice (+18+1) - ZPO Koniemłoty (-18) - ZPO nr 1 (-1), ZPO Koniemłoty (-12-4-1-18), Stefanówek (+19) - ZPO nr 1 (-19), Sielec (+2+10) – PSP nr 2 (-2) – ZPO nr 1 (-10), ZPO nr 1 (-1-19-10), PSP nr 2 (-2).
Dowóz i odwóz
Godz. wyjazdu |
Km |
Liczba dzieci wsiad/wysiad. |
Przystanki |
7.15
|
|
+12 +4 +1 +18+1 -12-4-1-18 +19 +2+10 -1-19-10 -2
|
Grzybów Niziny Lenartowice Krzczonowice ZPO Koniemłoty Stefanówek Sielec ZPO nr 1 PSP nr 2
|
|
2x25km |
67 |
|
Trasa VIII liczy łącznie 50 km dziennie.
Rozkład jazdy – ZPO Koniemłoty, ZPO nr 1, PSP nr 2
Trasa IX – 34 km – ok. 55 dzieci
Krzywołęcz (+12+2) - ZPO Koniemłoty (-12) – PSP nr 2 (-2), Ziemblice (+16) - ZPO nr 1 (-16), Sielec (+3) - ZPO Koniemłoty (-3), Przystanek – Poręba (+1) - ZPO Koniemłoty (-1), ZPO Koniemłoty (-12-3-1), Sielec (+20+1) - ZPO nr 1 (-20) – PSP nr 2 (-1), ZPO nr 1 (-16-20), PSP nr 2 (-2-1).
Dowóz i odwóz
Godz. wyjazdu |
Km |
Liczba dzieci wsiad/wysiad. |
Przystanki |
6.55
|
|
+12+2 +16 +3 +1 -12-3-1 +20+1 -16-20 -2-1 |
Krzywołęcz Ziemblice Sielec Przystanek -Poręba ZPO Koniemłoty Sielec ZPO nr 1 PSP nr 2
|
|
2x17 km |
55 |
|
Trasa IX liczy łącznie 34 km dziennie.
Rozkład jazdy – ZPO Koniemłoty, ZPO nr 1, PSP nr 2
Trasa X – 40 km – ok. 41 dzieci
Święcica (+2) - ZPO Koniemłoty (-2), Pacanówka (+3) - ZPO Koniemłoty (-3), Gaj Koniemłocki (+3+1) - ZPO Koniemłoty (-3) – PSP nr 2 (-1), Koniemłoty (+18) - ZPO Koniemłoty (-18), ZPO Koniemłoty (-2-3-3-18), Koniemłoty (+12+2) - ZPO nr 1 (-12) – PSP nr 2 (-2), ZPO nr 1 (-12), PSP nr 2 (-1-2).
Dowóz i odwóz
Godz. wyjazdu |
Km |
Liczba dzieci wsiad/wysiad. |
Przystanki |
7.00
|
|
+2 +3 +3+1 +18 -2-3-3-18 +12+2 -12 -1-2 |
Święcica Pacanówka Gaj Koniemłocki Koniemłoty ZPO Koniemłoty Koniemłoty ZPO nr 1 PSP nr 2 |
|
2x20 km |
41 |
|
Trasa X liczy łącznie 40 km dziennie.
Rozkład jazdy- ZPO Kurozwęki, ZPO nr 1, PSP nr 2
Trasa XI – 80 km – ok. 61 dzieci
Korytnica (+10) - ZPO Kurozwęki (-10), Kotuszów (+7+2) - ZPO Kurozwęki (-7) - ZPO nr 1 (-2), Jabłonica (+8) - ZPO Kurozwęki (-8), Ponik (+15) - ZPO Kurozwęki (-15), Niemścice (+2) - ZPO nr 1 (-2), ZPO Kurozwęki (-10-7-8-15), Oględów (+14+1) - ZPO nr 1 (-14) - PSP nr 2 (-1), Staszów (+1+1) – PSP nr 2 (-1) – ZPO nr 1 (-1), ZPO nr 1 (-2-2-14-1), PSP nr 2 (-1-1).
Dowóz i odwóz
Godz. wyjazdu |
Km |
Liczba dzieci wsiad/wysiad. |
Przystanki |
6.50
|
|
+10
+7+2 +8 +15 +2 -10-7-8-15 +14+1 +1+1
-2-2-14-1 -1-1 |
Korytnica Zapora Korytnica Kotuszów Jabłonica Ponik Niemścice ZPO Kurozwęki Oględów Staszów (ul. Oględowska) ZPO nr 1 PSP nr 2
|
|
2x40km |
61 |
|
Trasa XI liczy łącznie 80 km dziennie.
Rozkład jazdy- ZPO Kurozwęki, ZPO nr 1
Trasa XII – 44 km – ok. 52 dzieci
Oględów (+25) - ZPO Kurozwęki (-25), Niemścice (+14) - ZPO Kurozwęki (-14), Ponik (+11) - ZPO Kurozwęki (-11), ZPO Kurozwęki (-25-14-11), Kurozwęki (+1) - ZPO nr 1 (-1), Zagrody (+1) - ZPO nr 1 (-1), ZPO nr 1 (-1-1).
Dowóz i odwóz
Godz. wyjazdu |
Km |
Liczba dzieci wsiad/wysiad. |
Przystanki |
7.10
|
|
+25 +14 +11 -25-14-11 +1 +1 -1-1
|
Oględów Niemścice Ponik ZPO Kurozwęki Kurozwęki Zagrody ZPO Nr 1
|
|
2x22km |
52 |
|
Trasa XII liczy łącznie 44 km dziennie.
Rozkład jazdy - ZPO Nr 1, PSP nr 2
Trasa XIII– 34 km – ok. 38 dzieci
Wola Osowa (+3+2) - ZPO nr 1 (-3) – PSP nr 2 (-2), Czernica (+17) - ZPO nr 1 (-17), Wólka Żabna (+15+1) - ZPO nr 1 (-15) – PSP nr 2 (-1), ZPO nr 1 (-3-17-15), PSP nr 2 (-2-1).
Dowóz i odwóz
Godz. wyjazdu |
Km |
Liczba dzieci wsiad/wysiad. |
Przystanki |
7.20
|
|
+3+2 +17 +15+1 -3-17-15 -2-1
|
Wola Osowa Czernica Wólka Żabna ZPO nr 1 PSP nr 2
|
|
2x17 km |
38 |
|
Trasa XIII liczy łącznie 34 km dziennie.
Rozkład jazdy – ZPO nr 1, PSP nr 2, Przedszkole nr 3
Trasa XV – autobus UMiG – 73 dzieci
Jasień (+8) - ZPO nr 1 (-8), Wola Osowa (+17) - ZPO nr 1 (-17), ZPO nr 1 (-8-17), Staszów (+22) - PSP nr 2 (- 22), Pocieszka (+1+25) - Przedszkole nr 3 (-1) - PSP nr 2 (-25), Przedszkole nr 3 (-1), PSP nr 2 (-25)
Dowóz
Godz. wyjazdu |
Km |
Liczba dzieci wsiad/wysiad. |
Przystanki |
Godz. zjazdu
|
7:00
7.25
7.35
|
|
+8 +17 -8-17 +22
-22 +1+25 -1 -25
|
Jasień Wola Osowa ZPO nr 1 Staszów (ul. Wrzosowa, Jałowcowa, Rzeczna, Rakowska, Poziomkowa) PSP nr 2 Pocieszka Przedszkole nr 3 PSP nr 2
|
|
|
|
73 |
|
|
Odwóz
Godz. wyjazdu |
Km |
Liczba dzieci wsiad/wysiad. |
Przystanki |
Godz. zjazdu
|
14.10
14.20
14.40
|
|
+25 +1 -1-25 +22 -22
+8+17 -8 -17 |
PSP nr 2 Przedszkole nr 3 Pocieszka PSP nr 2 Staszów (ul. Wrzosowa, Jałowcowa, Rzeczna, Rakowska, Poziomkowa) ZPO nr 1 Jasień Wola Osowa |
|
|
|
73 |
|
|
Trasa XIV liczy łącznie 95 km dziennie.