Warsztaty piernikowe

We wtorek 22.12.2020r w przedszkolu zapachniało już świętami. I to dosłownie! Wszystko za sprawą warsztatów w których uczestniczyły dzieci z grupy „Biedronki” i „Motylki”. Każdy wychowanek z wielkim zaangażowaniem ozdabiał swoje pierniczki lukrem, a także kolorowymi pisakami i posypkami. Sprawiło to dzieciom ogromną radość. Po skosztowaniu wypieków zostały one spakowane i każde z dzieci otrzymało swoje słodkości, aby udekorować nimi choinki we własnych domach. W świątecznym nastroju dzieci wróciły domów zabierając piękne wspomnienia oraz zachętę do pieczenia pierników w rodzinnym gronie.

10-01-2021, admin