WIELKANOC - GRUPA "MOTYLKI"

Minął kolejny tydzień pracy w domu. Bardzo dziękujemy Dzieciom za wytrwałość, a kochanym Rodzicom za nieocenioną pomoc i wyrozumiałość w tym trudnym dla wszystkich czasie.

Tym razem tematem była Wielkanoc. Dzieci dowiedziały się jak wyglądają przygotowania do Świąt Wielkanocnych, jakie są zwyczaje i obrzędy świąteczne. Przypomniały sobie nazwy tradycyjnych potraw oraz produktów, znajdujących się w święconce. Przedszkolaki nauczyły się odróżniać pisankę od kraszanki, a także wykonały własne pisanki.

26-04-2020, admin