Wielkanoc u Czerwonego Kapturka- grupa Kwiatuszki

Kolejny raz w naszym przedszkolu odbyło się wyjątkowe spotkanie. Tego dnia w przedszkolu zapanowała ciepła i świąteczna atmosfera. Przez ostatnie dni dzieci poznawały różne tradycje związane ze świętami Wielkiej Nocy, wspólnie z nauczycielkami dekorowały sale, malowały pisanki. Wszystkie te wspólnie wytworzone akcenty wielkanocne znalazły się na stole. Zwieńczeniem licznych opowieści o zwyczajach Wielkanocnych było wykonanie inscenizacji przez grupę Kwiatuszki pt. ”Wielkanoc u Czerwonego Kapturka”.

Dzięki przedszkolakom- aktorom, nasza uroczystość wielkanocna na pewno zostawiła swój ślad w pamięci nie tylko naszych dzieci, ale również zaproszonych gości. Mogliśmy spędzić przedświąteczny czas w radosnej atmosferze, składając sobie wzajemnie świąteczne życzenia.

21-09-2023, Wioletta Korczak