Wigilia u Kotków

Świąteczny nastrój pełen życzliwości i serdeczności zapanował 22 grudnia w sali „Kotków”. Dzieci wraz ze swoimi paniami zebrały się w jednej sali, przygotowując świąteczny stół. Czytaliśmy „Pismo Święte”, dzieliliśmy się opłatkiem życząc sobie nawzajem wszelkiej pomyślności i Radosnych Świąt. Po życzeniach wszyscy wspólnie zasiedliśmy do stołów, na których nie brakowało świątecznych przysmaków. Nie zabrakło też wspólnego kolędowania oraz pięknej choinki w naszej sali. Wspólne świętowanie przyczyniło się do kultywowania typowo polskich tradycji i było miłym wstępem do przeżywania Świąt Bożego Narodzenia w gronie rodzinnym.

WSZYSTKIM ŻYCZYMY WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2021.

10-01-2021, admin