Wigilia w klasie III C

W piątek 20 grudnia 2019 r. odbyła się klasowa wigilia. Wigilię rozpoczęła wychowawca klasy p. Aneta Poniewierska wraz z p. Katarzyną Zielińską przakazując wszystkim uczniom świąteczne i noworoczne życzenia. W świątecznym nastroju uczniowie składali sobie życzenia łamiąc się opłatkiem. Częstowali się potrawami wigilijnymi przygotowanymi przy pomocy rodziców w domu. Wszyscy wspólnie śpiewali kolędy przy pięknie udekorowanej choince. Uczestniczyli również w jasełkach bożonarodzeniowych pt." Dziś niebo się otwiera" przygotowanych przez uczniów klasy III B. Wszyscy razem spędziliśmy piękne i niezapomniane chwile.

06-01-2020, admin