Wiosna, ach to Ty

„Wiosna, ach to Ty”- tak zostały zatytułowane i przeprowadzone w dniu 20.03.2019r. zajęcia w naszej świetlicy z okazji dnia powitania wiosny. Sala świetlicowa także przybrała już barwy wiosenne. Dzieci otrzymały telegram od Pani Wiosny, w którym prosiła, aby zmierzyli się z kilkoma konkurencjami, których pozytywne wykonanie sprawi, że wiosna zawita do nich na dobre. W wesołych nastrojach i wiosennych strojach, przy akompaniamencie „Czterech pór roku” Vivaldiego i piosenki „Wiosna”, wszystkie dzieci dzielnie wykonały prośby Pani Wiosny, a tym samym przyczyniły się do tego, że mamy już wiosnę.

mgr Małgorzata Kazimierska
mgr Paulina Małas