Wiosna

21 marca nasze przedszkole uroczyście powitało wiosnę. Z tej okazji dzieci z grupy 6 latków ,,C” wspólnie z panią Beatą Chmiel przygotowały przedstawienie teatralne pt. "Witaj Wiosno !". Pięknie przebrani mali aktorzy recytowali wiersze i śpiewali piosenki o tematyce wiosennej. Najbardziej wyróżniał się strój Pani Wiosny, bo ona tego dnia była dla nas najważniejsza. W przedstawieniu nie zabrakło także wiosennego słońca, skowronka, bociana, żabki, dzięcioła i wiosennych kwiatów, bo z tymi darami przyszła wiosna. Przedszkolakom bardzo podobał się występ, czego dowodem były duże brawa. Po przedstawieniu odbył się pokaz wiosennej mody , w którym wzięły udział chętne dzieci z każdej grupy. Wszystkie dzieci bardzo pięknie zaprezentowały swoje wiosenne kreacje. W nagrodę otrzymały kolorowe dyplomy. Dużą radość sprawiły dzieciom zabawy ruchowe przy muzyce oraz quiz wiosenny. Wspólne powitanie wiosny dostarczyło przedszkolakom niezapomnianych wrażeń.

09-04-2017, admin