Wirtualna wycieczka.

Witam Was piąto- i szóstoklasiści.

Mamy miesiąc maj, zazwyczaj jest to czas naszych szkolnych wycieczek, niestety obecna sytuacja nie pozwala nam podróżować, ale nic straconego. Zapraszam Was dzisiaj do rodzinnej aktywności- udziału w wirtualnym spacerze po polskich parkach narodowych. Na stronie:

znajdziecie zbiór linków przenoszących Was do najpiękniejszych parków. Jak spotkamy się to opowiecie, gdzie najbardziej się Wam podobało i gdzie chcielibyście pojechać w najbliższe wakacje.

Pozdrawiam Was

Agnieszka Gach