Wizyta w piekarni

5 czerwca dzieci z grupy 3-4 latków i 5-6 latków udały się na wycieczkę do piekarni „ Zdrowiej” w Podmaleńcu. Przedszkolaki zapoznały się z zasadami funkcjonowania cukierni i piekarni oraz ze specyfiką pracy piekarza. Dzieci miały także możliwość obserwowania kolejnych etapów powstawania pieczywa. Zwiedziły magazyny z workami mąki, oglądały maszyny i sprzęty potrzebne piekarzowi. Wielką frajdę sprawiło naszym milusińskim własnoręczne wykonywanie bułeczek. Na koniec przedszkolaki wzięły udział w pikniku, na którym świetnie się bawiły przy grillowanej kiełbasce. Gorąco dziękujemy Państwu Anecie i Pawłowi Chałońskim za życzliwość, miłe przyjęcie i słodki poczęstunek.

20-06-2018, admin