Wycieczka do lasu

W miesiącu wrześniu dzieci z grupy 6 latków C wybrały się na wycieczkę do pobliskiego lasu, aby poznać naturalne środowisko, przypomnieć sobie niektóre nazwy drzew oraz poszukać grzybów. Do lasu udały się z wychowawcami panią Emilią Kowalską i panią Beatą Chmiel. Nie zabrakło także opiekunów ze strony rodziców. Pani Monika Grzybowska, Iwona Sakwa i Sylwia Falasa zajęły się dostarczeniem bułeczek, soczków i wafelków. Zabawom leśnym nie było końca co widać na załączonych zdjęciach.

05-10-2016, admin