Wycieczka do Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Opatowie

Dnia 26 pazdziernika 2018r. dzieci z grupy 6-latków C pojechały na wycieczkę do Opatowa. Celem wycieczki było zwiedzenie zakładu produkującego cukierki- krówki. Dzieci poznały etapy powstawania krówek, a z przeszklonego pomieszczenia obserwowały proces ich ręcznej produkcji.Podczas warsztatów w Kawiarence Krówkowej samodzielnie zawijały swoje cukierki-krówki w etykietki zaprojektowane dla różnych członków rodziny i pakowały do specjalnych kuferków, które zabrały w prezencie do domu. Na zakończenie przyszedł czas na jeszcze jedną niespodziankę-słodki poczęstunek.

15-01-2019, admin