Wycieczka grupy 5-6 latków do Muzeum Zabawek i Zabawy oraz Kina Helios

W dniu 18.10.2017 dzieci z grupy 5-6 latków wyjechały na wycieczkę do Muzeum Zabawek i Zabawy do Kielc oraz obejrzały film w kinie Helios pt.”Emotki”. W muzeum przedszkolaki podziwiały kolekcję zabawek zarówno historycznych jak i współczesnych, obejrzały m.in.: lalki z całego świata, zabawki ludowe, modele samochodów, samolotów i statków oraz ogromną makietę z kolejką elektryczną. Podczas zwiedzania dzieci miały okazję pobawić się w kącikach zabaw m. in.: drewnianymi autami i klockami oraz zabawkami, którymi bawili się ich rodzice i dziadkowie. Wszystkie dzieci wróciły z wycieczki zadowolone, pełne wrażeń oraz nowych, ciekawych doświadczeń.

23-10-2017, admin