Zajęcia logopedyczne

Zajęcia prowadzi pani mgr Agnieszka Kotlarz

Celem zajęć logopedycznych organizowanych w naszej placówce jest niwelowanie zdiagnozowanej wady wymowy jak również usprawnianie aparatu artykulacyjnego. Zajęcia organizowane są dla dzieci z zaburzeniami mowy, które powodują zakłócenia komunikacji językowej oraz utrudniają naukę. Trwają do czasu złagodzenia bądź wyeliminowania zaburzeń stanowiących powód objęcia dziecka taką formą pomocy. Dostosowane są do indywidualnych potrzeb i możliwości dzieci, prowadzone w zależności od rodzaju i stopnia nasilenia zaburzeń.

Prowadzone są również porady dla rodziców, w ramach których rodzice otrzymują wskazówki dotyczące pracy z dzieckiem w domu.

30-09-2016, admin