Zajęcia otwarte w grupie 3-4 ,, A’’

W dniu 24 kwietnia w grupie 3-4 ,,A’’ odbyły się zajęcia otarte dla rodziców pt : ,, Zwierzęta na wiejskim Podwórku ‘’.

Zajęcia rozpoczęły się bajką ortofoniczną ,, W zagrodzie Małgosi ‘’. Podczas której dzieci naśladowały odgłosy zwierząt. Nie zabrakło zabaw ruchowych oraz śpiewania piosenek z naśladowaniem zwierząt . Przedszkolaki wzbogaciły wiedzę na temat wiejskiej zagrody i jej mieszkańców.

Na zakończenie zajęć rodzice wraz z dziećmi wykonali prace plastyczną przy , której było wiele radości. Z talerzyków papierowych powstały zwierzątka kotki, pieski, krówki i świnki co bardzo podobało się dzieciom. Dziękuję rodzicom za liczne przybycie na zajęcia .

mgr Anna Taradowska

12-06-2018, admin