Zajęcia otwarte w grupie 3 latków

W dniu 15.12.2016r. odbyły się zajęcia otwarte z udziałem pani wicedyrektor Anety Poniewierskiej w grupie 3 – latków. Temat zajęć „ Zbliżają się święta Bożego Narodzenia”. Dzieci odgadywały zagadki prezentowane na tablicy multimedialnej. Śpiewały piosenkę „ Choinka” oraz wykonywały pracę plastyczną „ Ubieranie choinki”. Maluszki nabyły dużą wiedzę na temat Świąt oraz zwyczai związanych z nimi. Zajęciom towarzyszyła miła, przedświąteczna atmosfera. Na zakończenie każde dziecko otrzymało świąteczny podarunek.

02-02-2017, admin