Zapytania dotyczące książek

W celu kierowania zapytań o książki lub wyjaśnienia spraw dotyczących wypożyczeń proszę pisać maile na adres

bibliotekajedynki@gmail.com

1. Nauczyciel bibliotekarz ustali z dyrektorem szkoły i wychowawcą klasy zasady zwrotu książek i podręczników oraz terminy ich oddania do biblioteki szkolnej. Informacja zostanie umieszczona na stronie www szkoły.

.
2. Przypominamy zasady zwrotu wypożyczonych podręczników i książek zgodnie z zapisami regulaminów: zwrot podręczników w kompletach, usunięcie foliowych okładek, usunięcie zapisanych ołówkiem notatek, zwrócenie uwagi na czystość i estetykę książki - wyprostowane pogięte kartki, sklejone rozdarcia.
3. Po upływie kwarantanny nauczyciel bibliotekarz dokonuje oceny stanu technicznego zwróconych podręczników. W sytuacji stwierdzenia zniszczenia rodzic zobowiązany jest do zakupu nowego egzemplarza, o czym zostanie poinformowany telefonicznie lub za pomocą innych narzędzi komunikacji. Jeżeli podręcznik uległ zniszczeniu należy go odkupić.
Wszelkie pytania proszę wysyłać na adres

27-05-2020, admin