ZBIÓRKA DO DOMU DZIECKA W ŁONIOWIE

UDZIAŁ W AKCJI ,,MAŁY GEST – WIELKI CEL ’’

W ramach projektu ,, Mały Miś w świecie wielkiej literatury ” w grupie Misie przeprowadziliśmy dwie akcje charytatywne , zbieraliśmy potrzebne artykuły dla dzieci z domu dziecka oraz dla dziewczynki chorej na serce. Dzięki współpracy z siostrą Barbarą z Domu Pomocy Społecznej w Kurozwękach udało się uzbierać ogromne ilości : środków chemicznych , zabawek , ubrań , słodyczy , książek , które sprawiły obdarowanym dużo radości . Otrzymaliśmy piękne podziękowania do mamy dziewczynki z akcji ,, Mały gest , wielki cel ‘’ oraz zdjęcia szczęśliwej dziewczynki .

Bardzo dziękujemy wszystkim , który pomogli uszczęśliwić innych nie chcąc w zamian zupełnie niczego . Dziękujemy rodzicom naszych przedszkolaków , siostrze Basi , Pani Renacie oraz pracownikom Domu Pomocy Społecznej w Kurozwękach .Liczymy na dalsza współpracę . Pamiętajcie ,, Dobro powraca ’’ i tego Wam właśnie życzmy .

08-01-2020, admin