Podsumowanie Dni Profilaktyki

Dnia 29.04.2016r. odbyło się w naszym przedszkolu uroczyste podsumowanie Dni Profilaktyki.

Na początku głos zabrała pani wicedyrektor Dorota Dalach, która poinformowała wszystkich o przebiegu w naszym przedszkolu Dni Profilaktyki i podziękowała dzieciom i wychowawcom za aktywne uczestniczenie w tych dniach.

Przedszkolaki ze wszystkich grup przedszkolnych przygotowały wraz ze swoimi wychowawczyniami wierszyki, piosenki, tańce i zaprezentowały się na scenie. Każdy występ dotyczył zdrowego trybu życia. Miał na celu kształtowanie u dzieci dobrych nawyków żywieniowych i propagowanie aktywnego trybu życia.

09-05-2016, admin