Podziękowanie dla rodziców

Szanowni Państwo bardzo dziękujemy za tak aktywne włączenie się w proponowane przez nas – pedagogów akcje charytatywne. Państwa zainteresowanie w słodki kiermasz dla pani Renaty Sikory pozwoliło pozyskać nam kwotę 2084zł. Pieniądze wpłacone zostały na subkonto Fundacji „Jagoda” z dopiskiem na leczenie i rehabilitacje p. Renaty Sikory.
Piękną odpowiedzią Państwa była również zgoda na udział dzieci – jako wolontariuszy – w zbiórce artykułów spożywczych w staszowskich placówkach handlowych – aż 52 uczniów z naszej szkoły.
Podziękowanie kierujemy również za akcję „Góra grosza”. Łącznie w szkole ze wszystkich oddziałów klasowych otrzymaliśmy od Państwa kwotę 1751 zł.65gr. Te drobne, miedziane monety, dzięki Państwa hojności, utworzyły naprawdę ogromną górę grosza. Przekazana zostanie dla Towarzystwa Nasz Dom, by wesprzeć dzieci z rodzinnych domów dziecka.
Dziękujemy za współpracę i życzliwość!
Pedagodzy szkolni
28-01-2020, admin