Powitanie Wiosny

Dnia 21 marca 2019r. wszystkie przedszkolaki zebrały się razem na holu przedszkolnym, aby uroczyście powitać wiosnę. W tym dniu grupa 6-latków „C” przedstawiła inscenizację pt. „Witaj Wiosno”. Podczas uroczystości dzieci miały okazję przywołać wiosnę wierszykami, piosenkami. Po inscenizacji dzieci z najstarszych grup z panem dyrektorem, panią wicedyrektor i paniami z grup wyruszyły na wiosenny spacer. Przedszkolaki przemaszerowały barwnym pochodem wkoło przedszkola trzymając w rękach wiosenne, kolorowe kwiaty z bibuły. Wszyscy cieszyli się z przyjścia nowej pory roku.

07-04-2019, admin