Przedstawienie Wielkanocne pt. „ Uśmiechnięte Święta ”

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych uczniowie klasy IB pod kierunkiem wychowawcy Pani Kingi Karcz-Pawlik, przygotowali przedstawienie pt. „ Uśmiechnięte Święta ”, wprowadzając wszystkich obecnych w świąteczną atmosferę.

Na przedstawienie zostali zaproszeni rodzice uczniów klasy IB. Swoją obecnością zaszczycił nas również Pan Dyrektor mgr Dariusz Firmanty, Pani Dyrektor mgr Aneta Poniewierska oraz nauczyciele i uczniowie sąsiadujących klas.
Aktorzy, odświętnie ubrani, zaprezentowali przygotowane i wyćwiczone wcześniej wiersze i piosenki związane ze Świętami Wielkanocnymi.
Po króciutkim występie uczniów, Pan Dyrektor mgr Dariusz Firmanty złożył wszystkim życzenia wielkanocne, życząc zdrowych i wesołych świąt spędzonych w gronie najbliższych osób oraz mokrego Śmigusa – Dyngusa.

Wychowawca
Kinga Karcz-Pawlik