Rekrutacja do Szkoły Podstawowej

OGŁOSZENIE NR 18/2015/2016

Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych – Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1im. Tadeusza Kościuszki w Staszowie, informuje, że 1 marca 2016 roku rozpoczęła się rekrutacja do szkoły podstawowej.

Dokumenty do pobrania:

Regulamin i Zasady rekrutacji uczniów do klas pierwszych ZPO – Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. T. Kościuszki w Staszowie na rok szkolny 2016/2017
- WNIOSEK O PRZYJĘCIE DZIECKA DO KLASY PIERWSZEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ spoza obwodu szkoły w roku szkolnym 2016/2017
- Wykaz ulic i miejscowości należących do obwodu Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Staszowie
- Załącznik nr 1 - Oświadczenie rodziców o uczęszczaniu do wybranej szkoły rodzeństwa kandydata
- Załącznik nr 2 - Oświadczenie rodziców o odległości zamieszkania kandydata
- Załącznik nr 3 - Oświadczenie rodziców o odległości zamieszkania babci lub dziadka kandydata
- ZGŁOSZENIE DZIECKA DO PIERWSZEJ KLASY SZKOŁY PODSTAWOWE

07-03-2016, admin