Rekrytacja 2018/2019

Rekrutacja w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Staszowie rekrutacja odbędzie się w terminie 1-20 marca 2018 roku

ZGŁOSZENIA o przyjęcie dziecka do szkoły obwodowej jak również WNIOSKI o przyjęcie dziecka spoza obwodu dostępne są w sekretariacie szkoły w godzinach 7.00 – 16.00 oraz na stronie internetowej szkoły w zakładce „Dokumenty szkolne”.

Rodzice/opiekunowie prawni dzieci spoza obwodu szkoły dodatkowo wypełniają oświadczenia:

- Oświadczenie rodzica/prawnego opiekuna o uczęszczaniu do wybranej szkoły rodzeństwa kandydata

- Oświadczenie rodzica/prawnego opiekuna o odległości zamieszkania babci lub dziadka kandydata

- Oświadczenie rodzica/prawnego opiekuna o odległości zamieszkania kandydata

+ zaświadczenie o zatrudnieniu

Serdecznie zapraszamy!

*W roku szkolnym 2018/2019 spełnianie obowiązku szkolnego rozpoczynają dzieci urodzone w 2011 roku

*Dzieci zamieszkałe w obwodzie szkoły przyjmowane są z urzędu..

*Kandydaci zamieszkali poza obwodem naszej szkoły mogą być przyjęci do klasy pierwszej po przeprowadzeniu postępowania rekrutacyjnego zgodnie z regulaminem , jeśli nasza szkoła nadal będzie dysponowała wolnymi miejscami.

Dokumenty do pobrania w sekretariacie szkoły lub na stronie szkoły:

28-02-2018, admin