Rodzinne spotkanie - wspomnień czar

Wspominając rodzinne chwile wracamy pamięcią do niezwykłych wydarzeń. Jednym z nich było spotkanie w rodzinnym gronie dzieci z grupy 4 latków A w Czernicy. Gości powitała organizatorka spotkania pani Katarzyna Kubik wraz z Dyrekcją przedszkola.

Ten niezwykły dzień rozpoczął się od części artystycznej, którą była inscenizacja wiersza „Rzepka” J. Tuwima w wykonaniu rodziców. Rodzice wspaniale zaprezentowali wyjątkowe zdolności aktorskie i taneczne.

Warto podkreślić, że aktorzy samodzielnie przygotowali stroje, aby lepiej wcielić się w swoje role. Uwieńczeniem występu była słodka niespodzianka. Zabawa była wyśmienita dla przedstawiających i oglądających, a zachwyt wymalowany na twarzach przybyłych gości był widokiem bezcennym. Oprócz przedstawienia w programie była również pieczona kiełbaska z grilla, konkursy, wspólne tańce oraz przejażdżka na kucyku. Mamy nadzieję, iż zachęci to innych rodziców do podjęcia tego typu działań w przyszłości.

02-11-2016, admin