SPOTKANIE MOTYLKÓW Z MŁODZIEŻĄ ZSE w Staszowie

​23 października grupę Motylki odwiedziła młodzież licealna wraz ze swoim opiekunem - panią Sylwią Rożek. Na początek starsi koledzy przeczytali przedszkolakom książeczkę pt. "Jak Wojtek został strażakiem". Po krótkiej pogawędce na temat utworu, dzieci uważnie przysłuchiwały się opowieściom licealistów na temat ich pasji. Dzieci dowiedziały się także, jak wygląda nauka w szkole oraz jakie obowiązki ma każdy uczeń. Dużo frajdy sprawiły wszystkim wspólne zabawy ruchowe, podczas których młodzież przypomniała sobie swój własny pobyt w przedszkolu. Na koniec przedszkolaki wymieniły się ze starszymi kolegami drobnymi upominkami oraz pozowały do wspólnych fotografii.

Serdecznie dziękujemy pani Sylwii Rożek oraz wspaniałej Młodzieży za poświęcony czas i przygotowanie interesujących zajęć.

04-11-2019, admin