Spotkanie z Policjantami

W dniu 26.09.2017r. w naszym przedszkolu gościliśmy panów policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Staszowie . Uczestnikami spotkania były dzieci z grup: 5-6 latków A , 6 latków B oraz 6 – latków C. Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze. Policjanci przypomnieli przedszkolakom podstawowe zasady bezpieczeństwa jakie powinien przestrzegać pieszy uczestnik ruchu drogowego. Ponadto omówili jakie znaczenie dla bezpieczeństwa pieszego mają elementy odblaskowe , opowiedzieli na czym polega praca policjanta ruchu drogowego orazzaprezentowali niektóre elementy policyjnego wyposażenia.Miłym akcentem kończącym spotkanie był słodki poczęstunek, otrzymanie elementów odblaskowych oraz wspólna fotografia.

Serdecznie dziękujemy Panom Policjantom!

09-10-2017, admin