SPOTKANIE ZE ŚW. MIKOŁAJEM

6 grudnia to najprzyjemniejszy dzień dla wszystkich dzieci. Nasze przedszkolaki już od rana w szczególny sposób oczekiwały na wizytę św. Mikołaja, ubrane w charakterystyczne czerwone stroje i mikołajkowe czapeczki. Nadejście niezwykłego Gościa obwieściły wszystkim dzieciom dzwoneczki, rozbrzmiewające po przedszkolnym korytarzu, a następnie głośne stukanie do drzwi sali. Kiedy św. Mikołaj przybył wraz ze swoimi pomocnikami oraz workiem prezentów, radości było co niemiara. Przedszkolaki za otrzymane podarunki podziękowały Mikołajowi śpiewając piosenki i recytując wiersze. Niezwykłą wizytę i miłą atmosferę upamiętniły wspólne zdjęcia. Na koniec dzieci prosiły, aby Święty odwiedził je za rok, wszystkie także zgodnie obiecały, że czekając na Niego będą bardzo grzeczne .

Gorąco dziękujemy Rodzicom, którzy pomogli św. Mikołajowi uszczęśliwić wszystkie maluchy z naszego przedszkola.

22-12-2017, admin