Sprawozdanie z DNIA KOBIET

8 marca 2018 roku uczniowie kl.III b przygotowali inscenizację słowno- muzyczną „ Prezent dla Dam” z okazji Dnia Kobiet. Miała ona uświadomić wszystkim, jak ważną rolę w świecie pełni kobieta. Dzieci dokonały humorystycznej charakterystyki kobiet oraz przedstawiły wiele wierszy i piosenek tematycznych min. „Dzień Kobiet” „Marzec”, „Być kobietą”, „Bo z dziewczynami”, „Prezent dla Dam”, „ Sto lat”. Dzieci świetnie potrafiły ze sobą współpracować , wszyscy uczestnicy dali z siebie wszystko, a publiczność była zadowolona z bohaterów. Na sam koniec uczniowie dostali wiele gromkich braw. Po przedstawieniu chłopcy obdarowywali Panie wcześniej przygotowanymi kwiatami.

Uważam że takie występy teatralne są najlepszą formą przekazania treści danego przedstawienia. Bo przecież telewizor i komputer mamy na co dzień a teatr nie.

29-03-2018, admin