STARSI CZYTAJĄ MŁODSZYM

W grupie 4 latków A rozpoczął się cykl zajęć "STARSI CZYTAJĄ MŁODSZYM". Wiek przedszkolny to najodpowiedniejszy czas, w którym powinniśmy rozwijać zainteresowania czytelnicze najmłodszych. Nasze zabiegi, aby zachęcić dzieci do kontaktu z książką będą miały ogromne znaczenie w ich dalszej nauce szkolnej i uczestnictwie w kulturze. Częste czytanie bajek wpływa znacząco na rozwój wyobraźni i aktywności intelektualnej dzieci, wzbogaca ich wiedzę o świecie. Serdecznie dziękujemy uczniom Szkoły Podstawowej nr 1 za wspólnie spędzony czas.