Zespół Placówek Oświatowych
im. Tadeusza Kościuszki w Staszowie
tel: (015) 864 22 06

kontakt@kosciuszko.edu.pl

Sukcesy

Uczniowie PSP Nr 1 wyróżnieni na koniec I semestru
w roku szkolnym 2016/2017

I A

Dawid Gąsiorek, Wiktor Karkoszka, Magdalena Kmiecik ,Katarzyna Kwiecień, Jakub Starnawski, Natalia Szyba, Wiktoria Tomtas, Aleksandra Utnik - 8 uczniów

II A

Amelia Adydan, Dominika Bartłomiejczuk, Aleksandra Bielecka, Lena Celińska, Aleks Dziewięcki, Natalia Linder, Jakub Mysłek, Aleksandra Nowak, Hubert Różak, Szymon Stemborowski, Adam Widomski - 11 uczniów

II B

Bartosz Adamkiewicz, Maja Bednarska, Anna Fołta, Katarzyna Kosowicz, Krzysztof Kosowicz, Amelia Kubik, Michał Palmąka, Nikola Szymańska - 9 uczniów

II C

Adam Antecki, Anna Borycka, Paweł Chałoński, Weronika Chojna, Karol Drzymalski, Kacper Dziewięcki, Aleksandra Franus, Maja Grosicka, Antoni Kotlarz, Emilia Mucha, Kornelia Paliś, Weronika Rak, Natalia Rogala, Gabriela Szcześniak, Hubert Włoś, Marcel Woźniczka, Karol Wrzałek - 17 uczniów

III A

Nikodem Bazak, Olaf Bedla, Zofia Drzymalska, Hubert Dyl, Kornelia Korycińska, Natalia Lis, Wiktoria Nowak, Karol Olesiak, Martyna Włoś, Mikołaj Ziółek - 10 uczniów

III B

Mikołaj Krakowiak, Julia Kwiecień, Julia Maj, Bartosz Opałka, Jessica Spisz, Filip Żyła, Natalia Żyła - 7 uczniów

III C

Michał Banasik, Filip Kalina, Aleksandra Kodym, Bartosz Kodym, Kacper Kuchniak, Mikołaj Monkowicz, Lena Orlikowska, Krzysztof Pawlik, Wiktoria Pawlik, Wiktor Pawłowski, Aleksandra Stradomska, Juliusz Suska, Hanna Łukasik, Filip Walczyk -14uczniów

IVA

Hanna Chodurek (średnia ocen 5,09), Bartosz Kępa (średnia ocen 5,09), Aleksandra Słomka (średnia ocen 5,0), Karol Widomski (średnia ocen 5,0), Ewa Bartłomiejczuk (średnia ocen 4,81), Weronika Boroń (średnia ocen 4,81), Ewa Gałązka (średnia ocen 4,81), Piotr Grabowski (średnia ocen5.09) - 8 uczniów

IVB

Aleksandra Filipczak (średnia ocen 4,91) - 1 uczennica

IV C

Wiktoria Kłapucka (średnia ocen 5,00), Wiktoria Słabiak (średnia ocen 5,00), Kamil Wawrzkiewicz (średnia ocen 5,00), Oliwier Rogoziński (średnia ocen 4,90), Julia Stępień (średnia ocen 4,81) - 5 uczniów

VA

Jakub Adamczyk (średnia ocen 5,0), Karolina Golińska (średnia ocen 4,9), Martyna Maruszewska (średnia ocen 4,9), Michał Śliwka (średnia ocen 4,9), Natalia Wiśniewska (średnia ocen 4,9) - 5 uczniów

VB

Mateusz Wróbel (średnia ocen 5,1), Amelia Warchałowska (średnia ocen 4,9), Julia Stemborowska (średnia ocen 5,0), Aleksander Sojka (średnia ocen 4,9), Irmina Lesiak (średnia ocen 4,8), Krzysztof Adwent (średnia ocen 4,8), Wiktor Nowak (średnia ocen 5,0) - 7 uczniów

VIA

Mikołaj Polewka (średnia ocen 5,27), Kacper Polewka (średnia ocen 5,27), Wiktoria Brzyszcz (średnia ocen 4,91), Agnieszka Lech (średnia ocen 5,0), Kacper Olesiak (średnia ocen 4,91), Aleksandra Orszulak (średnia ocen 4,91) - 6 uczniów

VIB

Jan Chyc (średnia ocen 5,0), Marek Utnik (średnia ocen 4,82) - 2 uczniów

Osiągnięcia sportowe klas IV-VI w I semestrze
rok szkolny 2016/ 2017

Osiągnięcia sportowe dziewcząt i chłopców w rywalizacji drużynowej i indywidualnej:

  • Julia Pentek I miejsce rzut piłeczką palantową w wojewódzkim Mitingu lekkoatletycznym w Staszowie – organizator LZS Staszów
  • Julia Wójcicka III miejsce rzut piłeczką palantową w wojewódzkim Mitingu lekkoatletycznym w -organizator Staszowie LZS Staszów
  • Marcel Koryciński II miejsce w biegu na 600m w wojewódzkim Mitingu lekkoatletycznym w -organizator Staszowie LZS Staszów
  • Wiktoria Kłapucka IV miejsce w skoku w dal w wojewódzkim Mitingu lekkoatletycznym w Staszowie -organizator LZS Staszów
  • Amelia Sieraga IV miejsce w skoku w dal w wojewódzkim Mitingu lekkoatletycznym
    w Staszowie - organizator LZS Staszów
  • Kamil Wawrzkiewicz I miejsce w skoku dal w wojewódzkim Mitingu lekkoatletycznym w Staszowie - organizator LZS Staszów
  • IV miejsce w skoku w dal w wojewódzkim Mitingu lekkoatletycznym w Staszowie - organizator LZS Staszów
  • III miejsce chłopcy w powiatowych zawodach Sztafetowe biegi przełajowe - organizator ŚSZS Kielce (Jakub Boroń, Jakub Adamczyk, Patryk Gęca, Michał Sobieniak, Marcel Koryciński, Kacper Olesiak, Marek Utnik, Michał Guła, Filip Paliś)
  • IV miejsce dziewczęta w powiatowych zawodach Sztafetowe biegi przełajowe - organizator ŚSZS Kielce (Amelia Warchałowska, Karolina Golińska, Wiktoria Brzyszcz, Oliwia Rybus, Magdalena Karaś, Martyna Król, Oliwia Szymańska, Eliza Sosnowska, Aleksandra Sobieniak, Nina Sałata, Roksana Gęca, Eliza Sławińska, Anna Maj, Weronika Bielecka
  • II miejsce drużynowo w Biegu uliczny z okazji Narodowego Święta Niepodległości - organizator LZS Staszów (Roksana Ogórek, Klaudia Ogórek, Amelia Sieraga, Aleksandra Filpczak, Eliza Sławińska, Nicola Wójcik, Ewa Gałązka, Oliwia Rybus, Milena Kalita, Karolina Drab, Patrycja Miętka, Amelia Drzymalska, Nicola Maliszewska, Ewa Bartłomiejczuk)
  • II miejsce indywidualnie Marcel Koryciński w Biegu uliczny z okazji Narodowego Święta Niepodległości - organizator LZS Staszów
  • III miejsce drużynowo w Barbórkowym biegu ulicznym w Biegu uliczny z okazji Narodowego Święta Niepodległości - organizator LZS Staszów (Klaudia Ogórek, Amelia Sieraga, Amelia Bańska, Oliwia Kot, Eliza Sławińska, Oliwia Rybus, Oliwia Sikora, Karolina Woźniczka, Jakub Boroń, Jakub Adamczyk, Michał Sobieniak, Marcel Koryciński, Kacper Olesiak, Marek Utnik, Michał Guła, Filip Paliś, Łukasz Misiak, Igor Sojka, Dominik Rogala, Bartosz Janecki, Kacper Bański, Kacper Olesiak)
  • I miejsce indywidualnie Marcel Koryciński w Barbórkowym biegu ulicznym w Biegu ulicznym z okazji Narodowego Święta Niepodległości - organizator LZS Staszów
  • I miejsce drużynowo w powiatowym Turnieju piłki nożnej Z podwórka na stadion - organizator ŚSZS Kielce (Rafał Chałoński, Karol Widomski, Jakub Boroń, Oliwier Rogoziński, Jakub Adamczyk, Jakub Gmyr, Wiktor Nowak, Łukasz Rudnik, Michał Sobieniak, Mateusz Wróbel)
  • I miejsce drużynowo w Turnieju piłkarskim o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Staszów (Rafał Chałoński, Jakub Adamczyk, Michał Sobieniak, Marcel Koryciński, Kacper Olesiak, Maciej Przybyłek)
  • I miejsce indywidualnie Bartosz Polok w szkolnym Turnieju tenisa stołowego –organizator ULKS Gimsport Staszów
  • II miejsce indywidualnie Michał Kąsek w szkolnym Turnieju tenisa stołowego – organizator ULKS Gimsport Staszów
  • III miejsce indywidualnie Kacper Olesiak w szkolnym Turnieju tenisa stołowego –organizator ULKS Gimsport Staszów
  • I miejsce indywidualnie Karolina Drab w szkolnym Turnieju tenisa stołowego –organizator ULKS Gimsport Staszów
  • II miejsce indywidualnie Oliwia Sikora w szkolnym Turnieju tenisa stołowego –organizator ULKS Gimsport Staszów
  • III miejsce indywidualnie Justyna Suchojad w szkolnym Turnieju tenisa stołowego –organizator ULKS Gimsport Staszów
  • II miejsce Marcel Koryciński i Bartosz Polok w powiatowych zawodach Tenis stołowy – organizator ŚSZS Kielce

Rekreacja:

Andrzejkowy Konkurs Tańca Disco – zorganizowała p. A. Banasik

Wyjazd na narty do Krajna w ramach akcji Narty dla Dzieci – zorganizowała
p. A. Banasik

26-02-2017, admin
Strona którą odwiedzasz korzysta z plików cookies. Ustawienia dotyczące tych plików można zmienić w opcjach przeglądarki używanej do przeglądania Internetu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o plikach cookies przeczytaj Politykę cookies.