Światowy Dzień Pluszowego Misia

25 listopada 2015r. w naszym przedszkolu obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Dwie grupy 4 latków pod kierunkiem pani Danuty Lipiec oraz pani Katarzyny Kubik wybrały się do Publicznej Biblioteki Miasta i Gminy w Staszowie. Wszystkie dzieci przyniosły ze sobą ulubione maskotki. Tam też czekały na nas różne atrakcje : konkursy, zabawy i tańce oraz przebrany „ Miś”. Wnętrze biblioteki udekorowane zostało portretami „ Misia”, wykonanymi przez dzieci.

Pozostałe grupy obchodziły ten dzień w przedszkolu. Dominowały konkursy, tańce czytanie bajek związanych z misiem. Pluszowy Miś odwiedził dzieci w przedszkolu, każdej grupie podarował słoiczek miodu.

Dzieci z grupy 3 latków A i B spędziły ten dzień w szkolnej bibliotece, do której zostały zaproszone przez panią Beatę Wojtasińską.