Świetlicowy Dzień Kobietek na wesoło

Dnia 07.03.2019 r. w grupie świetliczaków klas pierwszych odbył się Dzień Kobietek na wesoło. W tym dniu dzieci brały udział w szeregu różnych konkursów i zabaw. Jedną z nich była rewia mody, przedstawiająca ciekawe zawody kobiet, która została bardzo wysoko oceniona przez jury składające się z chłopców. Wielką atrakcją okazał się konkurs tańca, w którym dziewczynki prezentowały swój wymarzony taniec . Następna konkurencją przygotowaną dla dziewczynek przez chłopców była zabawa w „muzyczne krzesła”. Chłopcy rysowali także portrety dziewczynek, które musiały się na nich odnaleźć. Po zabawach i konkursach świetliczaki wzięły udział w mini dyskotece. Chłopcy spisali się na medal jako organizatorzy tego święta.

mgr Małgorzata Kazimierska
mgr Paulina Małas