Warsztaty muzyczne

W dniu 19 lutego 2019 r grupa Sówek udała się do Staszowskiego Ośrodka Kultury aby wziąć udział w warsztatach muzycznych. Podczas spotkania z instruktorem muzyki, panem Krzysztofem Laskowskim dzieci dowiedziały się ciekawych informacji na temat dźwięku oraz poznały wiele ciekawych instrumentów muzycznych. Przedszkolaki miały również możliwość samodzielnej gry na różnych instrumentach. Dzieci bardzo chętnie i aktywnie uczestniczyły w warsztatach.

Bardzo dziękujemy Dyrekcji Staszowskiego Ośrodka Kultury za możliwość wzięcia udziału w tak ciekawych zajęciach warsztatowych z muzyki.

24-02-2019, admin