"Wizyta Górnika w naszej świetlicy "

Dnia 03.12.2018r. do świetlicy przybył zaproszony przez wychowawców grupy gość- Górnik z Kopalni i Zakładów Chemicznych Siarki " Siarkopol " w Grzybowie. Gość przybył do nas w związku z obchodami Dnia Górnika i święta Barborki. Opowiadał dzieciom o tym jak wygląda praca górnika oraz zaprezentował swój galowy strój górniczy. Na zakończenie spotkania dzieci wręczyły Panu Górnikowi podziękowanie i życzenia z okazji Dnia Górnika. Dzieci za miło spędzony czas otrzymały od Pana Górnika słodkości.
Grupa klas 1A, 1B
P. Małas