WIZYTA PANI DOKTOR W GRUPIE ,,MISIE’’

W dniu 13 grudnia odbyło się spotkanie z Panią doktor pediatrą , która opowiedziała dzieciom jak dbać o zdrowie , aby nie chorować. Dała cenne wskazówki , aby być zdrowym należy : odpowiednio się ubierać , jeść zdrowe jedzenie ( owoce , warzywa , ) , pić : wodę , soki i mleko , spędzać czas na świeżym powietrzu oraz dbać o higienę . Pani doktor przeczytała wiersz pt : ,, Chory kotek ’’ w ramach projektu ,, Mały Miś w Świecie wielkiej literatury ’’.

Na zakończenie dzieci otrzymały upominki od pani doktor - pasty do zębów, balsamy do ciała i szampony , które sprawiły dzieciom dużo radości. ,, Misie ‘’ podziękowały za wizytę pamiątkowym dyplomem .

Bardzo dziękujemy za miłe spotkanie i cenne rady i zapraszamy ponownie .

24-01-2020, admin