Wizyta Św. Mikołaja

„ Święty Mikołaju na Ciebie czekamy

Przez okno zamknięte ciągle wyglądamy”

W piątek 04.12. 2015r. wszystkie dzieci w przedszkolu z utęsknieniem czekały na niezwykłego gościa – Mikołaja. Już od samego rana przedszkolaki nasłuchiwały czy nie słychać dźwięku dzwonka św. Mikołaja. Na jego wizytę dzieci niecierpliwie czekały. Wcześniej nauczyły się wielu piosenek i wierszy, które przygotowały specjalnie dla Niego. Każda grupa zaprezentowała swoje umiejętności wokalne. Spotkanie z Mikołajem minęło w bardzo miłej atmosferze. Mikołaj obdarował wszystkie dzieci prezentami i prosił, aby były grzeczne przez cały rok.

01-03-2016, admin