Wizyta w Fabryce Bombek – 5 latki A

W dniu 24.11.2015r. grupa 5 latków „A” pod opieka wychowawcy pani Grażyny Haczyk gościła w Fabryce Bombek w Staszowie. Dzieci zapoznały się z całą produkcją bombki od szklanej rurki do przepięknie malowanych ręcznie ozdób choinkowych ( bombek, zwierząt, owoców, warzyw, postaci bajkowych itp.). Dzieci pod czujnym okiem specjalisty od ozdabiania bombek, spróbowały się w malowaniu choinkowej ozdoby. Wszystkie bombki są równie piękne jak oryginały. Będą zdobiły Bożonarodzeniowe drzewka w domu każdego uczestnika wycieczki.