Współpraca z Biblioteką Pedagogiczną

W II półroczu roku szkolnego 2016/2017 klasa I a rozpoczęła współpracę z Biblioteką Pedagogiczną w Staszowie.

W ramach realizacji projektu „ Zaczytane dzieciaki - rozpoczynamy miesiąc czytaniem ”

w naszej klasie odbywały się zajęcia czytelnicze. Gościliśmy panie bibliotekarki – Panią Ewę Basińską i Panią Dorotę Wójcik, które zaprezentowały uczniom książeczkę Katarzyny Szestak

pt. „ Szary domek ”. To piękna i wzruszająca opowieść o poszukiwaniu prawdziwej przyjaźni

i przezwyciężaniu tego, co niemożliwe. To książka obok której nie można przejść obojętnie.

Nasze dzieciaczki były zachwycone treścią książki. Wysłuchały jej z zapartym tchem i z wypiekami na twarzach.

28-06-2017, admin