Współpraca z Biblioteką Pedagogiczną

26 października 2017 r. uczniowie z klasy III b wraz z Panią Renatą Nowak rozpoczęli współpracę z Biblioteką Publiczną w Staszowie.

Podczas spotkania uczniowie rozmawiali o jesieni – zmianach zachodzących w przyrodzie
i najbliższym otoczeniu, ptakach odlatujących do ciepłych krajów, zapasach robionych przez zwierzęta na zimę. Zajęciom towarzyszyły zagadki, quizy jesienne oraz bajka – „Jesień u Reksia”. Podsumowaniem spotkania była praca plastyczna – wykonanie przez uczniów jesiennych kręciołków
z liśćmi.

Dzieci były zachwycone tym spotkaniem i z niecierpliwością czekają na kolejne.

29-11-2017, admin