Wycieczka do Czernicy

Dnia 12.06.2015r. dzieci z grupy 6 latków wraz wychowawczyniami i rodzicami pojechały na wycieczkę do Czernicy. Celem wycieczki było poznanie ścieżki edukacyjnej. Przedszkolaki miały możliwość zobaczenia roślin i zwierząt leśnych, dowidziały się ciekawostek przyrodniczych, a przede wszystkim mogły podziwiać piękno lasu. Zajęcia edukacji leśnej umożliwiły też dzieciom poznanie ciekawej pracy leśników. Na zakończenie wycieczki odbyło się wspólne ognisko z rodzicami oraz pieczenie kiełbasek. Wycieczka ta dostarczyła 6 latkom wielu miłych wrażeń.

10-02-2016, admin