Wycieczka do Europejskiego Centrum Bajki w Pacanowie

14 października 2016r. dzieci z grupy 4 latków A odwiedziły Europejskie Centrum Kultury im. Koziołka Matołka w Pacanowie. Zwiedzały bajkową krainę, gdzie czekały na nich liczne atrakcje. Rozpoznawały przedmioty pochodzące z różnych bajek, udały się w podróż zaczarowanym pociągiem ( m.in. pod ziemię, w morskie głębiny, kosmos). Dzieci odwiedziły też czarodziejski las, gdzie kwiaty opowiadały do uszka bajki. W „ starym drzewie” obejrzały bajkę z przygodami Reksia. Zobaczyły co kryje się po drugiej stronie lustra. Na zakończeniu pobytu w Pacanowie przedszkolaki udały się do ogrodu, gdzie mogły trochę pobiegać i pobawić się na placu zabaw.

19-10-2016, admin