Wycieczka do gabinetu stomatologicznego

W ramach działań profilaktycznych dzieci z grupy „Motylki” odwiedziły gabinet stomatologiczny. Pani doktor Katarzyna Labuda-Talkowska powitała nas bardzo serdecznie i zaprosiła do zwiedzenia swojego gabinetu. Opowiedziała jak należy dbać o zęby, zapoznała przedszkolaków ze sposobem pracy różnymi sprzętami stomatologicznymi. Każde dziecko miało przyjemność siedzieć na prawdziwym fotelu dentystycznym, a Pani doktor przeprowadziła badanie stomatologiczne oraz profilaktyczne lakierowanie zębów. Wszystkie dzieci były bardzo odważne i zostały nagrodzone naklejkami dzielnego pacjenta.

Składamy serdeczne podziękowania Pani doktor za miłe przyjęcie , poświęcony czas pomimo licznych obowiązków.

15-06-2019, admin