Wycieczka do Kielc – 5 latki B

14.10. 2015r. dzieci z grupy 5 latków B wybrały się na wycieczkę do Kielc. W Muzeum Zabawek i Zabawy z ciekawością oglądały zabawki jakimi bawili się w dzieciństwie ich rodzice, dziadkowie i pradziadkowie: auta, gry, układanki, klocki , a nawet złocone serwisy do kawy oczywiście dla lalek. W Manufakturze słodyczy „ Magia Karmelu” przeżyły prawdziwą przygodę. Dowiedziały się jak wytwarza się słodycze z naturalnych składników. Ponadto dzieci samodzielnie wykonały smakowite lizaki. Wszyscy z wycieczki wrócili uśmiechnięci i zadowoleni, pełni wrażeń.