Wycieczka na lodowisko.

25 styczni 2018 r. korzystając z zimowej aury uczniowie klasy III b odwiedzili lodowisko w Busku -Zdroju. Opiekunami byli: Renata Nowak i Anna Kosik. Celem wycieczki było doskonalenie techniki jazdy na łyżwach, propagowanie sportu zimowego i aktywnego stylu życia, integracja klasy oraz oczywiście dobra zabawa. Uczniowie chętnie poddali się łyżwiarskim szaleństwom. Prawie każdy zaliczył upadek i to nie jeden. Ale i tak wszyscy bawili się znakomicie, zwłaszcza, że dopisywała piękna pogoda ,a muzyka zachęcała do odważnego piruetowania na lodzie. Zmęczeni, ale wielce szczęśliwi, uśmiechnięci, zrelaksowani wszyscy bezpiecznie wrócili do Staszowa ze świadomością, że wyjazd był bardzo udany i należy go w przyszłości koniecznie powtórzyć.

05-03-2018, admin