Zajęcia gospodarczo – porządkowe w grupie 5 latków C

Zajęcia gospodarczo – porządkowe należą do prac, które wynikają z organizacji pobytu dzieci w przedszkolu. Dzieci cieszą się, gdy mogą być współgospodarzami przedszkola a w związku z tym wykonywać różnego typu prace np. porządkowanie zabawek, podlewanie roślin, przygotowywanie przyborów do zajęć. Bardzo chętnie uczestniczą także w zajęciach gospodarczych np. przygotowanie sałatek wieloowocowych, kanapek.

Dzieci z grupy 5 latków C wraz z wychowawcą Emilią Kowalską przygotowały sałatkę owocową, którą poczęstowały pracowników przedszkola oraz pana dyrektora Dariusza Firmantego.